ПРО НАС

Наша основна мета - якісно виконати Ваше замовлення в мінімальні терміни!


Компанія "Collective" має понад 20-річний досвід роботи з виробництва швейної фурнітури,

ШИРОКИЙ ВИБІР Максимальний асортимент швейної фурнітури.
ВИГОТОВЛЕННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ Ми зробимо унікальну тасьму, шнур, шнурки, канат для вашої фірми / підприємства / ательє. Приклад? Нам замовляли канат для штор в театр до прем'єри, шнури і тасьму з орнаментом для українських народних костюмів, також тасьму на бейджи для концерту групи «Океан Ельзи», кольоровий кабель для дизайнерської виставки. І це далеко не всі приклади від «ми хочемо щось незвичайне» до втілення! Для нас немає нічого неможливого. Наші фахівці, матеріали, обладнання, технічні можливості перетворять Ваші побажання в реальну продукцію.
ДОСТАВКА ТОВАРУ В обумовлений термін ми зв'язуємося з клієнтом і підтверджуємо наявність товару. Якщо потрібного товару немає в наявності, виготовляємо необхідну партію, погодивши терміни (під замовлення). Терміни залежать від багатьох факторів, але ми називаємо реальні і робимо все можливе, щоб скоротити час очікування. Також пропонуємо подібні зразки товару, що цікавить.
ДОСТУПНІ ЦІНИ Як виробники ми гарантуємо мінімальні ціни для дрібнооптових і оптових покупців. Наші принципи роботи: • Ми цінуємо всіх і кожного фахівця фірми Collective. • Ми бережемо кожного нашого партнера і замовника. Тому «кращий сервіс» ми розуміємо як бонуси, гнучку систему знижок, виготовлення «сьогодні на вчора». • Уважні і ввічливі консультанти, які допомагають прийняти рішення і вибрати товар. • Підтримка ініціативи, заохочення і впровадження нових ідей.
ЗАЦІКАВИЛИСЯ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ